OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Komentáre k zápasom

Prvé zápasy play off začali

V nedeľu začali prvé zápasy play off, ktoré nám určili tými, ktoré budú bojovať o postup do finále.

FC SRŠNE - RESAKO (4:4) 7:10

Sršne v priebehu úvodnej minúty strelili dva rýchle góly. Potom nasledoval ďalší gól, ale napriek nepriaznivému skóre Resako otočilo na 4:4. Do kabín sa išlo za stavu 4:4. Prvý gól druhého polčasu vsietili chlapci z Repišťa. Postup si nakoniec vybojovali hráči Resako.

Góly:    Hudec, Lešťák, Hrmo, Kubinec, Žňava, Jáger 2
            Kordík 5, Kúš 3, Slaný, Ceplák

GARDEN BAR – DREAM ELITE (4:2) 7:3

Napínavý zápas, ktorý bol plný emócií na oboch stranách, nám priniesol pekný futbal.
Garden bar viedol polčas 4:2. Do ďalšieho kola postupujú zaslúžene bojovnejší chlapci z baru.

Góly:    Šimon 2, Kováč, Čamaj, Dobrota, Tulipán, Šarkozi

Durbák, Ivanič, Hankovič

FC WARBURGOVCI – EKG (2:0) 7:2

V ďalšom zápase, v ktorom išlo o postup, sa ujali vedenia Warburgovci. Prvý polčas nebol na góly bohatý, góly, ktoré padli strelili v polčase iba Warburgovci. Po prestávke sa podarili skórovať aj EKG. Nakoniec do bojov o finále postupujú Warburgovci.

Góly:    Rosenberg 2, Bien 2, Krajči, Debnár, Kollár

Gašparík, Hudec

DAREBÁCI – EL FUEGOS (1:6) 4:20

V zápase o posledné miesto a o česť si EL FUEGOS nenechali ujsť šancu o umiestnenie na 11. miesto. Darebáci vymenili 3krát brankára, ale to im nepomáhalo. Nakoniec hrali s brankárom v útoku, ale ani to neprinieslo úspech. Na EL FUEGOS proste nestačili a celkovo skončili na poslednom mieste.

Góly:    Haluška 2, Zifčák, Marko

Horváth V. 7, Vincenc 6, Horváth R. 4, Strelka J., Dedík, Strelka

BLOMQUIST TRUCKING - INVISIBLE (2:4) 5:11

Invisible s iba jedným hráčom na striedačke sa ujalo vedenia a v zápase už viedli 4:0. BLOMQUISTu sa podarilo znížiť na rozdiel dvoch gólov. Ak by BLOMQUIST ukázal výkon ako pred týždňom, bol by zápas pre nich o dosť ľahší. 9.miesto zaslúžene obsadilo Invisible.

Góly:    Mekíš 6, Šoltés 3, Mezei F. 2

Blaho 4, Báťová 1

LOPTOŠI – GALAKTIKOS (2::11) 7:17

Galaktikos nám v tomto zápase opäť ukázalo krásne futbalové divadlo. Hneď na začiatku zapli svoj „gólostroj“ a v otázke o ďalšom postupujúcom nám bolo jasné.

Góly:    Rapčan ml.6, Ulrich 3, Blaho3, Rapčan st.3, Macejko st.2

Bahno 3, Snopko, Danko Pilník, Janek

5.kolo sobota

GALAKTIKOS – DREAM ELITE  (5:1) 11:5

Prvý polčas  úvodného zápasu nám ukázal pekný a rýchly futbal, v ktorom obaja brankári predviedli vynikajúce zákroky. Galaktikos premieňal šance a do šatní išiel s náskokom  5:1. Konečný výsledok bol zaslúžený.

Góly: Hromata 1, Turkota 1, Rapčan 2, Rapčan M. 4, Blaho 2, Macejko T. 1

Šimek 2, Durbák 3

GARDEN BAR – BLOMQUIST TRUCKING (6:1) 13:9

Úvod zápasu začal veľmi opatrne. Vedenia sa ujali chlapci z baru, ale Blomquist hneď vyrovnal. Po vyrovnanom prvom polčase však „krčmári“ strelili pár gólov. Pekný výkon  Blomquistu nakoniec nestačil na húževnatého . Diváci mohli vidieť zatiaľ  najlepší výkon Blomquistu.

Góly: Šimon 7, Šarkozi 3, Šikeť 1, Šamaj 2

Mojžiška 1, Sekereš 2, Bahno 2, Schvarzbacher 2, Poničan  2

EKG – EL FUEGOS (4:4) 9:7

Veľmi vyrovnaný zápas skončil polčasom spravodlivou remízou, avšak EKG vsietili v 2 polčase viac gólov  a dotiahli zápas do víťazného konca.

Góly: Hanus 1, Kollár 1, Barát 1, Mališ 1, Bosák 2, Lipták 3

Dedík 1, Ostrolucký 2 , Vincenc 1, Rozemberg 4

DAREBÁCI – LOPTOŠI (4:5) 9:13

Zápas v ktorom Darebákom nešlo takmer o nič sme videli pekný futbal na oboch stranách. Loptoši hrali iba to čo potrebovali a zápas vyhrali.

Góly: Zifčák 3, Marko 1, Šarkozi 2, Haluška 2, Hric 1

Vrtík J. 1, Pilník 1, Bahno 4, Snopko 1, Janek 1, Kováč 4, Záhorec 1

FC WARBURGOVCI – FC SRŠNE (4:4) 7:7

V zápase prvého s druhým otvorili skóre chlapci čo prišli na warburgoch. Sršne nemuseli ani veľmi pichať a vďaka vlastnému gólu Biena sa stav vyrovnal. Bien nakoniec svoju chybu odčinil vyrovnávajúcim gólom na 7:7. V 5 kole to bol najkvalitnejší zápas. Celý priebeh bol vyrovnaný. Body sa delili spravodlivo.

Góly: Rozemberg 3, Škorec 1, Bajnok 1, Bien 1, Debnár 1

Hrmo 2, Páleník S. 2, Hudec 1, Páleník J. 2

INVISIBLE – RESAKO REPIŠTE (6:3) 11:10

Repište začalo zápas dobre, ale Invisible v 1 polčase otočilo skóre. V 2 polčase ešte  strelili pár gólov a vyzeralo to tak že víťazstvo majú pevne v rukách. Repište ale zabralo a o výsledok sa bojovalo do poslednej sekundy. Nakoniec si 3 body zobrali Invisible.

Góly: Sklenka 1, Horváth 1, Mezei F. 3, Mezei M. 1, Šoltés 3, Henzel 2

Ceplák 2, Hurta 2, Kmeť 3, Slaný 3

DOHRÁVKA 4.KOLA

EKG - DREAM ELITE (4:6) 6:12

V zápase, v ktorom išlo Dream elite o postup do play off , vyšiel úvod lepšie Elitákom a hneď sa ujali vedenia. Za stavu 1:4 sme čakali už iba jednoduchý priebeh zápasu, avšak EKG dotiahlo na rozdiel jedného gólu. Napokon však nestačili na dobrý výkon  Dream elite a tí si zaslužene vybojovali postup do play off

Góly: Ponický 1, Barát 3, Hudec 1, Kollár 1

Durbák 2, Jurčišin 1 , Šimek 4, Ivanič 4, Palasthy 1

4.kolo

Sršne – Blomquist  13 : 5  ( 6:1)

Výsledok bol pre Blomquist krutý, aj keď Sršne vyhrali zaslúžene a definitívne si zabezpečili  účasť v play off.

Góly : Lešták 2,Hudec 3,Čierny 2,Páleník S. 1,Hujdoni 1,Páleník 2,Hrmo 1,Žňava 1 – Vozár 1,Schvarzbacher 1,Báťová 1,Bahno 1,Meliš 1

Repište – Galaktikos  9:23  (1:11)

V šlágri kola sa nakoniec  z vysokého víťazstva tešili chlapci z galaktikosu.Zápas začali tlakom a repištania začali hrať až za stavu 1:8,aj keď treba uznať, že výsledok nezodpovedá  priebehu stretnutia, pretože rozhodlo premieňanie šancí.ktoré  galaktikos využil, ale Repište nie.

Góly : Kmeť 2,Slaný 3,Ulbrík 4 – Rapčan M. 6,Rapčan V. 8,Macejko T. 3,Blaho 2,Pelegrini 4

Garden  Bar – Darebáci  19:5 (8 : 1 )

Výborný tréning pre garden bar ktorý sa môžu pripravovať na boje v play off. Darebáci hrali len to, čo im súper dovolil.Za zmienku stoja pekné akcie brankára dobrotu, ktorý nie raz pobavil divákov svojimi výletmii na polovicu súpera.

Góly : Neuschl 4, Dobrota3, Šimon 5, Šikeť 1, Čamaj 4, Tulipán 1, Poničan 1 – Žifčák 2, Kapusta2, Paučo 1

Loptoši – Warburgovci   8:16 (7:9)

Úvod zápasu začali Warburgovci na plno a v priebehu 10 minút vyhrávali už 4:0. Loptošom sa takéto skóre vobec nepáčilo a dotiahli na rozdiel jedného gólu. V druhom polčase však Warburgovci zase začali rýchlim tempom , na ktoré už Loptoši nestačili. Diváci videli pekný technický  zápas z ktorého si 3 body zaslúžene zobrali Warburgovci.

Góly:  Vrtík M. 2, Vrtík J. 3, Macko 1 , Pilník 1, Bahno 1-Rozemberg 5, Golha 4, Páleník F. 4, Hromádka 2, Bien 1

El Fuegos – Invisible  10:15 (7:8)

Pekný zápas s veľkými šancami na oboch stranách bol dlho vyrovnaný , ale v druhom polčase El Fuegos strácal na sile, kedže na striedačke mali iba jedného hráča.To využili neviditeľný  na strelenie poistovacích gólov.

Góly: Šištík 1, Horváth R. 1, Vincenc 2, Strelka 2,Dedík 4 – Mezei F. 4, Henzel 4, Horvath 2, Mekíš 2, Sklenka 1, Mezei M. 2

3 KOLO

Repište – DreamElitte 9 : 3  ( 3:0)

V 1polčase sme videli vyrovnané stretnutie, kde bolo otázkou času, ktoré mužstvo strelí gól. Nakoniec sa to podarilo Repišťu a v rozmedzí posledných 8 minút 1 polčasu 3 rýchle góly. V druhom polčase Repišťania umnou hrou si pripísali zaslúžené 3body.

Góly : Kordík 3,Kmeť 2,Hurta 1,Ceplák 1,Urblík 3 – Durbák 1,Palašthy 1,Ivanič 1

Wartburgovci – Garden bar  10 :6   (5:2)

Konečne museli hráči Wartburgu siahnuť hlbšie do svojich možností aby tento zápas doviedli do víťazného konca hoci nastrelili  ešte 5 tyčiek.O stretnutí rozhodla početnejšia lavička a hoci gardenáci robili všetko čo bolo v ich silách tento zápas prehrali.

Góly : Golha4,Žiak 2,Páleník M.2,Kollár 2  - Šimon 2,Čamaj 2,Dobrota 1,Neuschl  1

Invisible – EKG  0: 5 kontumačne

Hráči Invisible sa na zápas nedostavili

Galaktikos – Fuegos 21 :3   ( 10 : 6)

Zápas sa začal s oneskorením s organizačných dôvodov ,ale to nič nezmenilo na tom,že od začiatku zápasu bolo jasné kto si pripíše 3 body do tabuľky.HráčiGalaktikosu dominovali vo všetkých činnostiach a zápas bola len otázka skóre.

Góly : Macejko st. 3,Macejko ml. 2,Rapčan M. 8,Blaho 2,Rapčan st. 4,Ulrich 1,Šály 1 – Ostrolúcky 2,Horvath 1

Darebáci – Blomquist  9 : 15   ( 1:9)

Polčas sa niesol v gólovej prevahe blomquistu a všetkým bolo jasné že tento zápas nikoho z prítomných nenadchne. Tí ktorí však vydržali videli druhý polčas pekné stretnutie ale na rozdiel od prvého polčasu sa o to pričinili aj darebáci hoci prehrali.

Góly : Mišík 4,Trvalec 2,Šarkezyi 3,Oswqld 1 – Kováč 4,debnár 2,Bahno 3,Poničan 2,Schwarzbacher 1,Struhár 1

Loptoši – Sršne   4 : 6   (1 :3)

Obidve mužstvá nastúpili do zápasu s úmyslom zvíťaziť a tomu podliehalo aj nasadení .Sršne  dali 2 góly,Loptoši  otvorili obranu s umýslom vyrovnať, ale nepodarilo sa a hoci väčšinu zápasu bolo futbalovejším mužstvo loptošov a mali viacej z hry dôležité víťazstvo si odniesli Sršne.

Góly : Záhorec 1,Vrtík J. 1, Vrtík M. 1,Kováč M. 1 – Rakovský 1,Hudec 1, Kubinec  1,Paleník 1,Hrmo 1

2 KOLO

Druhým  kolom pokračovala žiarska liga vo futsale. Okrem pekných gólov  a vysokého nasadenia v zápasoch je pre nás a vás pozitívum rastúci divácky záujem. Napriek až zdrvujúcim prehrám niektorých mužstiev treba uznať aj bojovnosť porazených,  pretože v niektorých zápasoch žreb určil kvalitou nerovnomerné mužstvá, ale bolo vidieť, že na prvom mieste u nich je zahrať si, zabaviť sa, a až potom je výsledok. A to je našim cieľom...

Dream Elite  -     Invisible    12 : 2  (9:0)

Zápas ovplyvnila skutočnosť, že hráči Ivisible nastúpili na začiatku zápasu len s 3mi hráčmi v poli a brankárom, čo eliťáci dokonale využili a  z mnoho šancí vyhrávali po 15min. 4-0.Potom sa počet hráčov vyrovnal, diváci čakali vyrovnané stretnutie , ale opak bol pravdou a elitáci si schuti zastrielali.

Dream Elite  :  Durbák 5, Mankovič  1, Palašty 3, Šimek 2, Ivanič 1

Invisible :  Henžel 2

EKG  - Galaktikos  9 : 12  (3:5)

Zápaas s peknými gólmi,  výborným tempom a výbornými akciami hlavne zo strany galktikosu zo zakončením do prázdnej brány. EKG sa snažilo kiontrovať, ale na dnešného súper jednoducho  nemali.V tomto zápase treba vyzdvihnúť hlavne bojovnosť  a výkon Jožka Macejka, ktorý sa medzi mladými vôbec nestratil,naopak v niektorých momentoch ich dokonca predčil. Od vačšieho skóre v prospech galaktikosu zachránil svoj tím brankár Barát.

EKG : Hudec 1, Barát 6, Hanus 1, Kollár 1

Galaktikos : Rapčan M. 5, Macejko ml. 2, Pelegríni 3, Blaho 2

EL Fuegos – Repište 2 : 14  (2:7)

Jednoznačná záležitosť Repišťa, ktorý ešte ďalšie šance nepremenili a svojho súpera dokonale rozobrali.

EL Fuegos : Rozemberg 2

Resako  Repište : Slaný 3, Ulbrík P. 3, Ulbríi L. 3, Vincúr 1, Kordík 1, Ceplák 1, Kuš 2

FC Sršne – Darebáci  18:3  (4:1)

Zápas, ktorý prítomných divákov ničím nenadchol. Niesol sa v znamení neustálej prevahy Sršňov a bola len otázka skóre ako sa tento zápas skončí. Darebáci pôsobili odovzdaným dojmom a to sa prejavilo aj na konečnom výsledku.

FC Sršne : Rakovský 4, Čierny 1, Hudec 2, Lešták 2, Hrmo 4, Páleník S. 3, Páleník J. 2,

Darebáci:  Zifčák 1, Trvalec 2

Blomquist – Warburgovci  0:23  (0:10)

Tento zápas je ťažko hodnotiť, pretože proti sebe nastúpili dva nerovnocenné tímy. Sympatické je, že Blomquist zápas odohral proti najvačšiemu ašpirantovi na prvenstvo so cťou,  aj napriek narastajúcemu skóre. A to čo pochytal brankár Blomquistu Vozár sa nemusia hanbiť ani 18 roční brankári. Na akcie Warburgovcov  na jeden dotyk a jeho zákroky  sa naozaj oplatilo pozerať.

Warburgovci : Krajči 2, Paleník M. 4, Žiak 4, Bien 3, Debnár 3, Golha 3, Škorec 3, Páleník F. 1

Garden Bar – Loptoši  13:6 ( 4:3)

Chlapci z baru začali dobre a vyhrávali 4-0.Potom sa však zobudili aj loptoši a po rýchlych 2 góloch a nádhernej bombe kanoniera Zdenka Záhorca znížili na 3-4.Dokonca mohli vyrovnať a následne aj vyhrávať po 2tutovkách,ale Kováč svoje mužstvo podržal a na opačnej strane sa z protiútoku presadili gardenáci a od toho momentu to bola jasná záležitosť garden Baru.

Garden Bar: Dobrota 2, Šimon 2, Camaj 2, Šarkozi 2, Šikeť 1, Neuschl 2, Krajčík 2

Loptoši :  Janek 2, Záhorec 2, Koreň 1, Bahno 1

1 KOLO

Prvými zápasmi začala zimná liga v žiari nad Hronom. Kolo  ukázalo , že o góly nebude núdza, a napriek tomu, že všetci boli v očakávaní, aký priebeh bude mať , myslíme si, že  zatiaľ naše a dúfame, že aj vaše očakávania  naplnilo. Videli sme kvalitné stretnutia, kde aj mužstvá ktoré prehrávali, sa v zápasoch nevzdali , hoci hrali proti hráčom zvučnejších  mien. Dúfame že naša liga bude gradovať a prvé kolo bolo odrazovým mostíkom pre jej pokračovanie.

El Fuegos: Elite Dream            9:9

Úvodný zápas  nabral hneď v prvých minútach rýchle tempo, ktoré zabrzdilo zranenie Tomáša Šišťika z El Fuegos. Aj keď už El Fulegos prehrávali o štyri  góly dokázali vyrovnať . Nakoniec zápas plný emócii skončil spravodlivou remízou.

El fuegos góly: Strelka 1, Ostrolucký 1, Dedík 4, Rozemberg Ivan 1, Leba 2,    ŽK Dedík
Elitte Dream góly : Durbák 5, Palášthy 3, Babinec 1

Resako Repište : EKG   12:6

Zápas na vysokej úrovni so šancami na oboch stranách, využili hráči Repišťa ktorý boli efektívnejši a v konečnom dosledku aj zaslúžene vyhrali.

Repiste:Vincúr 4, Slaný 3, Kuš 3, Urlbrík L. 1, Ulbrík P. 1

Ekg: Kollár 3, Bosák 1, Lipták 1, Ponický 1

Garden Bar : FC Sršne  9:6

Chlapci z Garden Baru sa futbalom bavili , a hrali to čo potrebovali, vyzdvihnú ť  však treba aj bojový výkon Sršnov.  Sršne však na svojho súpera nestačili. Ozdobou zápasu bol gól brankára Gardenu. Obidvaja brankári podali vynikajúci výkon.

Garden Bar : Šimon 1, Kováč 1, Krajčík 3 ,Šarkozi 1,  Boldiš 1, Neuschl 2

FC Sršne: Hudec 2, Lešťák 1, Páleník 1, Hrmo 1 , Čierny 1

Loptoši : Blomquist Tracking  13:6

Prvý polčas ukázal vyrovnaný zápas, v ktorom obaja brankári ukázali krásne zákroky . Druhý polčas však nestačila kondička tímu Blomquist . To súper využil a zaslúžene doviedol zápas do úspešného konca.

Loptoši:  Bahno 3 , Pilník 2,  Vrtík 3, Danko 1, Janek 1, Kováč 2, Záhorec 1

Blomquist Trucking: Mališ st. 3,Mališ ml. 3

FC warburgovci : Darebáci  21:8

Warburgovci  ukázali Darebákom ako sa hrá futbal. Tím Darebákov predviedol  priemerný výkon, ktorý však nestačil na veľmi dobré zohraté mužstvo  Warburgovcov,  ktoré  vďaka skúsenostiam  dalo príučku  mladšiemu tímu.

Warburgovci : Kolár 3, Rozemberg 4, Páleník  M. 2, Bien 4, Páleník F. 2, Žiak 4, Golha 2

Darebáci : Šarkozi 3, Trvalec 1,Mišík 1, Žifčák 2, Haluška 1  ŽK: Mišík

Galaktikos : Invisible   25:9

Prvý polčas mali navrch muži s Galaktikos, ktorí využívali diery v obrane Invisible.  Miestami  akoby obrana Invisible bola neviďiteľná. Napriek tomu chlapci z Invisible dotiahli na rozdiel dvoch gólov. Druhý polčas však Galaktikos ukázalo svoje kvality a góly sa sypali ako na bežiacom páse, avšak iba do jednej bránky.

Galaktikos:   Rapčan M. 7, Rapčan J. 1, Rapčan V. 3, Macejko st. 4, Macejko ml. 4, Ulrich 3, Hromota 2,     Šály J. 1

Invisible:   Mezei F. 4, Sklenka 4, Šoltés 1